Kolorowy pasek
Godło, Herb, Logo
Logo Biuletyn Informacji Publicznej

Biuletyn Informacji Publicznej
Regionalna Izba Obrachunkowa w Olsztynie

Kolorowy pasek

Kierownictwo


 

OSOBY PEŁNIĄCE FUNKCJE KIEROWNICZE W IZBIE

Imię i nazwisko

Pełniona funkcja

Rok zatrudnienia

w Izbie

Iwona Bendorf - Bundorf

Prezes Izby - od 05.08.2004 r.

1993

Bogdan Gaber

Zastępca Prezesa Izby - od 10.03.2005 r.

2003

Ireneusz Rek

Członek Kolegium - od 15.03.2005 r.

1999

Mirosław Czerny

Członek Kolegium - od 01.09.2011 r.

2011

Małgorzata Mazur - Wysocka

Członek Kolegium - od 01.04.2006 r.

2006

Krzysztof Mościbrocki

Członek Kolegium - od 01.09.2006 r.

2005

Janusz Facon

Członek Kolegium - od 27.05.2008 r.

2008

Anna Michalak

Członek Kolegium - od 01.10.2009 r.

2003

Joanna Godzwon

Członek Kolegium – od 01.05.2016 r.

2015

Stanisław Pasiuk

Naczelnik Wydziału Kontroli Gospodarki Finansowej

2005

Bogdan Żwirełło

Zastępca Naczelnika Wydziału Kontroli Gospodarki Finansowej

1993

Janusz Sobol

Naczelnik Wydziału Informacji Analiz i Szkoleń

2010

Janusz Orłowski

Zastępca Naczelnika Wydziału Informacji Analiz i Szkoleń

2005

Małgorzata Choroszko

Główna Księgowa

2008

Anna Cichoń

Kierownik Biura

1993

 

 

 

Metadane

Źródło informacji:Biuro Izby
Data utworzenia:2008-03-17 14:08:44
Wprowadził do systemu:Dariusz Golonka
Data wprowadzenia:2008-03-17 14:40:20
Opublikował:Z-ca Prezesa Izby
Data publikacji:2008-03-17 15:41:40
Ostatnia zmiana:2017-08-09 09:57:03
Ilość wyświetleń:12009

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies.

Zamknij